Geslaagden RSG de Borgen, gefeliciteerd! (namenlijst)

Geslaagden RSG de Borgen, gefeliciteerd! (namenlijst)

LEEK – De eindexamens van schooljaar 2017-2018 zitten er op. Afgelopen weken hebben vele scholieren in spanning gewacht of ze het examen goed afgerond hebben en daarmee hun diploma behaald hebben. In Leek zijn de onderstaande leerlingen van de RSG de Borgen geslaagd en mochten zij de vlag uithangen.

Bij rsg de Borgen slaagden de volgende leerlingen*:

AAN DE LINDENBORG IN LEEK
Voor gymnasium:

Rachèl Bernard MARUM
Finn Bessems RODEN
David Boerema RODEN
Bram Boon RODEN
Sarah van den Bosch LEEK
Lars Dijkman RODEN
Sjoerd Junior Helmhout LEEK
Adinde Huizenga NORG
Adrian Kuiper LEEK
Rianne Louwes RODEN
Marieke Luinge ZEVENHUIZEN GN
Anne Maria van Nus MARUM
Riemmelth Ruitenbeek MARUM
Dionne Russchen RODEN
Iris van der Til OLDEKERK
Rico van Til NIEKERK GROOTEGAST
Carin van der Veen LEEK
Sonja van der Wel LEEK
Jeske Wierenga NUIS
Tyl Wiglema NIEKERK GROOTEGAST
Marco Wijkhuijs RODEN

 

Voor atheneum:

Yvonne Beukema TOLBERT
Thomas Boersma TOLBERT
Rem Bolman RODEN
Dennis Bosklopper DOEZUM
Bastiaan Dijk LEEK
Hedde Jan Dijkstra DE WILP GN
Lianne van Es PEIZE
Marlon van Es PEIZE
Jelmer Firet MARUM
Liset de Haan EEN-WEST
Anne Hofman LEUTINGEWOLDE
Lucio Hollander RODEN
Aimée Homan RODEN
Gerben Hoogland LUCASWOLDE
Mariska Hugen MARUM
Idsard Huisman LEEK
Jesse Huizing TOLBERT
Nienke Hut TOLBERT
Maud Idema RODEN
Jort Jorritsma LEEK
Cilla Kemkers TOLBERT
Dennis van der Klooster ZEVENHUIZEN
Pieter Kobes STEENBERGEN DR
Shanti Kok LEEK
Marjolein Kuiper LEEK
Willemijn Kuiters TOLBERT
Remco Lap LEEK
Lisanne Louwes HAULERWIJK
Sander Matthezing LEEK
Emy Mensingh RODEN
Anna van der Meulen DOEZUM
Niels Mous RODEN
Aniek Mulder LEEK
Hyon Min Mun LEEK
Arvin Neef TOLBERT
Romy Nieborg RODEN
Anouk Nijboer RODEN
Jeroen Oostra RODEN
Daan Remmers BOERAKKER
Laura Seinen LEEK
Martijn Siebring RODEN
Merwin Smit LIEVEREN
Brendan Smyth TOLBERT
Majella Smyth TOLBERT
Felix Tieleman RODEN
Joëlle Veen TOLBERT
Manon Veenstra OLDEKERK
Chantal Waalkes LEEK
Mathijs Wegink RODEN
Aart van Werven TOLBERT
Gert Wilgenburg NIEKERK
Claudia de Wit TOLBERT
Ivanka de Wit KORNHORN

 

Voor havo:

Midas Akkerman RODEN
Meike Antuma WINDE
Iza Baron GROOTEGAST
Noah Been RODEN
Niek Berends DOEZUM
Noreen Berkhout HAULERWIJK
Mike Bieze KORNHORN
Rosanne Blaauwijkel LUCASWOLDE
Hidde de Boer LEEK
Sanne Boomsma NIEKERK
Mats van den Bosch RODEN
Melanie Bosman BOERAKKER
Dominiek Bouma NIEKERK GROOTEGAST
Niels Bouma LEEK
Jorn Brink RODEN
Rosalie Brink NIETAP
Elise Dallinga RODEN
Dana van Dellen RODEN
Kevin Dijkstra RODERESCH
Martijn van der Donk TOLBERT
Giacomo Ecca LEEK
Charlotte Evenhuis ALTEVEER
Giulia Gabriel LEEK
Harold Gemmink LUTJEGAST
Alwin Graansma LEEK
Fleur van Grevenhof RODEN
Nick Griepsma RODEN
Olav Grote TOLBERT
Jesper Hartstra LEEK
Daniël Heijthekker RODEN
Steyn Helmus NIEUW-RODEN
Niek Hendriks RODEN
Daan van der Hoek LEEK
Helga Hoekstra GROOTEGAST
Lisette Hofman ZEVENHUIZEN GN
Alida Hofsteenge GROOTEGAST
Jesse Holman ZEVENHUIZEN
Grieteke Holwerda LEEK
Iris Hoogkamp MARUM
Mathijs Hoogkamp ZEVENHUIZEN GN
Roeli Huisma LUCASWOLDE
Cecilia Huisman LEEK
Rick Huizing LEEK
Rike Huizing TOLBERT
Remmelt Jan Hulshoff MARUM
Lidian Hut DOEZUM
Jan Jansen TOLBERT
Marjolein Jansen NIEUW-RODEN
Thomas Jansen ZUIDLAREN
Michelle de Jong LEEK
Ramon Kits ZEVENHUIZEN
Xanne Klaassens TOLBERT
Lotte Klompmakers LEEK
Simon Koopmans TOLBERT
Elske Krabben DE WILP GN
Lisa Krol GROOTEGAST
Marco Kuiper NIEUW-RODEN
Aaron Laanstra ZEVENHUIZEN GN
Esmee Lafontaine NIEUW-RODEN
Noah Last RODEN
Daniëlle Leeflang LEEK
Bert van der Leest ZEVENHUIZEN GN
Hessel van Lier Lels GROOTEGAST
Chimène Ludolphij LEEK
Sven Lugt MIDWOLDE
Denice Lukens OLDEKERK
Hendriëtte Marinus NUIS
Rian Marinus DOEZUM
Nades Middel NIEBERT
Rogier Middel LEEK
Thomas Middelbosch LEEK
Hilde Mol GROOTEGAST
Jens Mol RODEN
Renee Mulder LEEK
Niels van Norren ZEVENHUIZEN
Daniël Oldenhuis RODEN
Julia Oolders RODEN
Saskia Ploeg MARUM
Collin Prak RODEN
Marieke Renkema GROOTEGAST
Floor van Rij RODEN
Bert – Jan Ritsema TOLBERT
Janneke Roeterink TOLBERT
Jeanne Marie Roffel RODERESCH
Merlijn de Rooij LEEK
Jarno Rosema RODEN
Tom Ruardij RODEN
Myrthe de Ruiter NIEBERT
Eline Scheerhoorn ZEVENHUIZEN GN
Marc Scheerhoorn NIEKERK GROOTEGAST
Nick van der Sluis LEEK
Matthijs Smit NIEUW-RODEN
Charlotte Snoek LEEK
Zarah Steenbergen NOORDWIJK GN
Madeleine Sterk ************
Jarno Storteboom NOORDWIJK GN
Nikki Stuut ZEVENHUIZEN
Esmee Suk PEIZE
Irmin Thiescheffer RODEN
Yannick Tiggelaar NIEUW-RODEN
Alinda van der Til TOLBERT
Ilse van der Til LEEK
Lucas Tilman DOEZUM
Louise Tovmasyan LEEK
Edwin Ubels NIEUW-RODEN
Corine Veenstra NIEKERK
Denise Veninga RODEN
Meander Vergnes LEEK
Kim Vinkers TOLBERT
Simon Voogd OLDEKERK
Victor Vrancianu RODEN
Jelko de Vries LEEK
Lucien de Vries MARUM
Laura van der Wal ZEVENHUIZEN GN
Paulette van der Wal Ferronha RODEN
Lysanne Weggemans TOLBERT
Arne Wesstra EEN
Eva Wierenga TOLBERT
Floris Wiersma RODEN
Carolien van Wijk RODEN
Lotte Wilbrink RODEN
Elianne Zuiderveld MARUM
Marjon Zwama DE WILP


AAN DE NIJEBORG IN LEEK
Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Nour Al Zoubi DE WILP GN
Céline Alveringh RODEN
Farha Baioumy RODEN
Dominique Boekelo OOSTWOLD GEM LEEK
Giovanni Boltendal NIETAP
Dennis Borkhuis LEEK
Lisanne Bouma LEEK
Shannon Broekstra LEEK
Wout Credoe RODEN
Annemarco van Dijk ZEVENHUIZEN GN
Sanne Dost RODEN
Chris Draijer RODEN
Thijs Ekelschot LEEK
Ruben Folmer NIETAP
Bryce de Groot PEIZE
Maureen Kram TOLBERT
Melanie Kranenburg RODEN
Dylan Kruijer TOLBERT
Sarina Kuiper RODEN
Renzo Paso Mol LEEK
Henry van der Molen EEN
Kim Nieveen NUIS
Stijn Ophuis TOLBERT
Merijn Pater LEEK
Eliza Ploeg RODEN
Thomas Ploeg RODEN
Ramon Raven LEEK
Samantha Reinders RODEN
Noëlle Ruchti RODEN
Laila Sharifi RODEN
Tessa Spoor TOLBERT
Melissa Turksema RODEN
Roy Turksema RODEN
Thiemo Vlaar RODEN
Lisanne Vos NUIS
Deborah Vrieling NIEUW-RODEN
Martine de Vries NOORDWIJK GN
Kim Wesseling RODEN
Rick Zijlstra LEEK
Yoeri Pruisscher RODEN
Jeffrey Romberg PEIZE

 

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Bryan Alberts RODEN
Stan Beuving ZEVENHUIZEN GN
Vion Drijfhout NIEBERT
Teije van Eijsden LEEK
Melinda Feenstra RODEN
Daan Fluks PEIZE
Noah Gerretsen TOLBERT
Michel Godlieb RODEN
Ewan Hut ZEVENHUIZEN
Marlena de Jong LEEK
Estelle Kailola MARUM
Daniël Kemkers RODEN
Kyro van Kernebeek RODEN
Maikel Kinnane RODEN
Kyra Koolhof TOLBERT
Mike Kroese TOLBERT
Désirée Kuipers MARUM
Ineke Loer GRONINGEN
Amy Mulder TOLBERT
Rick Mulder NIEUW-RODEN
Sharon Mulders LEEK
Asha Namakula RODEN
Arno Oldenburger RODEN
Robin Poelman LEEK
Mikey Postema TOLBERT
Bram Rispens TOLBERT
Dennis Sikkens LEEK
Matthijs Sikkens LEEK
Jelena Stamenkovic TOLBERT
Hugo Steenbergen RODEN
Rosalie Strohbach LEEK
Kaylee Terpstra LEEK
Jorn Tuinstra NIEBERT
Austine Veenstra LEEK
Lobke Veenstra TOLBERT
Steven Veenstra NIEBERT
Huub Visser RODEN
Sara de Vries TOLBERT
Kirsten van der Waart RODEN
Pascale Warnders NIEUW-RODEN
Maurits Warners ASSEN
Tim Wekema ZEVENHUIZEN GN
Esmay Wijngaard NIETAP
Kevin Wildeboer RODEN
Rogier Wolfis RODEN
Fleur van Zandbeek LEEK
Marco Zuidema NIEBERT

 

Voor vmbo theoretische leerweg

Edmon Al – Said MARUM
Sule Arici LEEK
Bart van Baaren PEIZE
Yvette Bakker LEEK
Viktoria Biemold LEEK
Jan Böhmer GROOTEGAST
Bjorn Boonstra ZEVENHUIZEN
Carolina Borger MARUM
Josien Boven MARUM
Ilse Douwsma TOLBERT
Mark van Duinen SEBALDEBUREN
Laila Fares MARUM
Helena Flonk ZEVENHUIZEN
Lars Geersing RODEN
Roxy Gnodde RODEN
Mettari van der Graaf RODEN
Renny Grijpstra LEEK
Sanne Groenhoff LEEK
Gerwin Hazeloop ZEVENHUIZEN GN
Sven Heijkoop GROOTEGAST
Jesse Helder TOLBERT
Mark Hoff RODERWOLDE
Laura Hofman RODEN
Gemma Hoving TOLBERT
Kim Huizing MARUM
Kris Hulshof TOLBERT
Hanna Hut MARUM
Bjarne de Jong TOLBERT
Jildou van Kammen MARUM
Laura Kolk RODEN
Emma de Laat TOLBERT
Milan Lamberst NIEZIJL
Isabel van Lemel NIETAP
Manon van der Let RODEN
Rowin Louwes TOLBERT
Luuk Marinus TOLBERT
Larissa Martins Carneiro MARUM
Axel Mulder RODEN
Anna Muntinga RODEN
Niek Nieborg RODEN
Marit Nijdam ZEVENHUIZEN GN
Fleur van Opbergen NIEBERT
Suzanne Palsma TOLBERT
Alwin Pater RODEN
Iris Pijpker JONKERSVAART
Marleen Ploeg LEEK
Nika Poel LEEK
Esmee Pronk DE WILP GN
Douwe Raap PEIZE
Luc Riemeijer LEEK
Michel Roggen LEEK
Nathalie Roorda LEEK
Daphne Schouten TOLBERT
Michelle Sipma TOLBERT
Sydney Slijfer RODEN
Mante Slootweg LEEK
Emma Slot NIEBERT
Jurgen Smit LEEK
Karlijn Stroop LEEK
Anna Tegelaar DE WILP
Justin Terpstra TOLBERT
Liona Turksma LEEK
Jurgen van der Veen BOERAKKER
Joey Veening LEEK
Linda Visser MARUM
Debby Vogelzang BOERAKKER
Esmé de Vries LEEK
Stein Wobbes LEEK
Nick Woldman LEEK
Fleur Zigterman TOLBERT
Jacco Zigterman MARUM

 

AAN DE RONERBORG IN RODEN
Voor de gemengde leerweg

Leonie Keur NORG
Naomi Stroetinga MUNTENDAM

 

Voor de theoretische leerweg

Dara Bandringa ZEVENHUIZEN GN
Daan Bazuin RODEN
Luna Beneker RODEN
Ashley Berends RODEN
Louise Berenpas ZEVENHUIZEN GN
Steffan de Boer RODEN
Rodriguez Bolhuis OOSTWOLD GEM LEEK
Bram Bolman RODEN
Lotte Bosga RODEN
Marit Bouma NIEUW-RODEN
Annemijn Brink RODEN
Emma ten Brink RODEN
Sofie Dallinga RODEN
Madeleine Dia RODEN
Michelle Elderhorst LIEVEREN
Marijn Feenstra RODEN
Niek van Gelder NORG
Hanne Gietema MIDWOLDE
Caitlyn Göbel LEEK
Iris van Grevenhof RODEN
Anna de Groot LIEVEREN
Marleen Hof LEEK
Astrid Hofsteenge EEN
Alice Holstein RODEN
Christiaan Hovinga LEEK
Roelof Jansen RODEN
Marjolein de Jong TOLBERT
Yustin de Jong LIEVEREN
Nienke Kalverda LEEK
Kelvin Kloosterman ZEVENHUIZEN GN
Lukas Kroon RODEN
Stan Kuipers RODEN
Femke Kuper RODEN
Silke van Lacum RODEN
Elza Martens LEEK
Rianda Meinardi RODEN
Dewi van der Most LEEK
Pieter Oldenburger PEIZE
Annelie Ouwinga RODEN
Esmee Pieters LEEK
Esmée Polling RODEN
Angela Postema RODEN
Leon de Rink FOXWOLDE
Kars Rommets LEEK
Daan van der Schaaf RODEN
Hilde Schippers NIEUW-RODEN
Merel Schippers ZEVENHUIZEN GN
Frank Schothorst RODEN
Julia Sikkens LEEK
Anna Snijder TOLBERT
Tom Snoek RODEN
Silke Stellingsma RODEN
Merlijn Sturrus RODEN
Frank Takens RODEN
Quinten van der Tuin RODEN
Michel Vaatstra NIEUW-RODEN
Kimberly Veldman PEIZE
Julia Versteegh RODEN
Finn Vochteloo PEIZE
Julia de Vries ZEVENHUIZEN
Twan van Vulpen RODEN
Finn van der Wal RODEN
Joël Wekema LEEK
Marloes Westra RODEN
Amber Wierenga TOLBERT
Djamilla Willems RODEN
Shanice Willems NIEUW-RODEN
Sharon Wolda RODEN
Arjan Wolters RODEN
Tygo Wouthuis MIDWOLDE

 

AAN DE WOLDBORG IN GROOTEGAST
Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Fleur van Deel

Merijn van Dijk

Isa Elzinga

MARUM

MARUM

MARUM

Jessy Hammenga DOEZUM
Mark Veenman NOORDWIJK


Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Andrea van Dijk GROOTEGAST
Daphne Dijkstra GROOTEGAST
Jur Folkerts NIEKERK
Rick Hofman GROOTEGAST
Remmelt Hofstra DE WILP GN
Hester de Jong DOEZUM
Robert Kooistra DOEZUM
Marieke Koopman MARUM
Hubert Lipinski DE WILP GN
Janine Meijer GROOTEGAST
Ming Niezing NUIS
Julia Oldenburger NUIS
Nick Pama SEBALDEBUREN
Inse Peereboom MARUM
Ineke Riemersma GROOTEGAST
Lucas Ruzius OLDEKERK
Justin Schutte GROOTEGAST
Romy Smid KORNHORN
Dennis van der Veen MARUM
Wilson Wierenga GROOTEGAST
Danielle van Wijnen MARUM

 

Voor vmbo theoretische leerweg

Jantine van der Bij DOEZUM
Benjamin Boersema GROOTEGAST
Annie Boersma NIEKERK
Indy Bos DOEZUM
Kristan Bos MARUM
Daan Brouwer MARUM
Jelmer Buffinga OLDEKERK
Esmee Edens GROOTEGAST
Danique Gruis KORNHORN
Manon van der Heide KORNHORN
Ferdinand Hoeksema SEBALDEBUREN
Sigrid Hoekstra GROOTEGAST
Arjan Huizinga OLDEKERK
Jarno Huizinga NIEKERK
Jessica Hummel NIEKERK GROOTEGAST
Suzanne Hut GROOTEGAST
Remco de Jong SEBALDEBUREN
Kyron van der Kaap MARUM
Charinda Kielstra OPENDE
Casper Knol MARUM
Dominic Koning GROOTEGAST
Eline Krol GROOTEGAST
Rudy van der Laan MARUM
Géan Löhr GROOTEGAST
Seth van der Molen GROOTEGAST
Marrik Mulder GROOTEGAST
Myrthe Mulder GROOTEGAST
Hendrik Posthumus DOEZUM
Anouschka Renkema GROOTEGAST
Patrick Ridder OLDEKERK
Annamiek Sikkema GROOTEGAST
Stefan Top GROOTEGAST
Shanine Trinks MARUM
Stefan Varwijk MARUM
Stephan van der Velde GROOTEGAST
Wouter de Veth NIEKERK GROOTEGAST
Kirsten Vogelzang GROOTEGAST
Jules Vos MARUM
Danique de Vries MARUM
Eise-Tonnis de Vries NIEKERK GROOTEGAST
Jurrian de Vries TOLBERT
Mark de Vries GROOTEGAST
Derwin van der Wielen DOEZUM
Lianne van der Wier DOEZUM
Mirthe Wolthuis GROOTEGAST
Ivo van Woudenberg GROOTEGAST
Gila Zuidema MARUM
Yentl Zuidema GROOTEGAST

 

* In het kader van privacywetgeving zijn alleen de namen vermeld van geslaagde leerlingen die daarvoor toestemming hebben gegeven.

Het bericht Geslaagden RSG de Borgen, gefeliciteerd! (namenlijst) verscheen eerst op InfoLeek.